İstanbul Eşya Depolama

 

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat

Avcılar Nakliyat firması olarak İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde sunulmasında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturuyoruz! Böylece tam da aradığınız özellikleri kapsayacak bir şekilde hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyat hizmetini sunabiliyoruz.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin ayrıcalıklı adresi olarak karşınıza çıkan firmamız;   Secgim Nakliyat şirketi olarak kuruldu! Şuan ise Türkiye'nin 81 ilinde faaliyet gösteren çok büyük ve geniş bir aileye sahip olduk. Başarımız işimize gösterdiğimiz titizlik, hassasiyet ve memnuniyet odaklıdır. Sadece Kayseri evden eve nakliyat olarak değil, şehirlerarası nakliyat, asansörlü taşımacılık, eşya deposu olarak da hizmet vermekteyiz.

En son model araçlarla ve tecrübeli personellerle, sektörün başarılı firmaları arasında yerimiz aldık. 

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Elbette ki İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat sadece, evden eve değil, şehirden şehre nakliyat hizmeti de vermektedir. Araçlarımız en son model olup iç hazneleri tüm eşyalarınızı alacak büyüklüktedir. İç hazneleri geniştir.  Eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için getirilen malzemeler patpat battaniye, havalı naylon gibi salon takımlarınız, konsolunuz ve vitrin takımlarınız dikkatlice sarılır. Yolda herhangi bir sarsıntıya maruz kaldığında hasarsız bir şekilde teslimat yapılır.

Cam veya mutfaktaki kırılacak olan eşyalarınız varsa battaniye ve havalı naylonla sarılır. Beyaz eşyalarınız sökülüp gideceği adresinizde aynı şekilde montajını yapmaktayız. Eğer mutfak eşyalarınızı toplamaya vaktiniz kalmadıysa, tüm eşyalarınız personellerimiz, önce kırılacak eşyalarınızı daha sonra herhangi bir sıkıntı olmayacak olan mutfak eşyalarınızı da başka bir şekilde sarıp, kolileyerek araçlara yerleştirir.

Araçlarımız bakımlı, içleri ise işçiliğimiz gibi temizdir. Her nakliyattan sonra temizliği ve bakımı yapılır. Dezenfaktanlarla temizliği sağlanmaktadır. Tüm ambalajlarımız her müşterimizde yenilenir. Montajı yapılacak olan eşyalarınız yere direkt konulmaz. Yere yeni bir ambalaj serilir mobilyanız üzerinde çıkarılır ve montajı o altlıklar da yapılır evden eve nakliyat ile çıktığınız yolda kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmak istemeyiz.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Personellerimiz

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat personellerimiz ise, titizlikle çalışan eğitimlidir. Ve işimizi profesyonel bir şekilde yapmak en büyük gururumuzdur. Taşınmak kimileri için zor ve zahmetli olurken, bizler için sadece memnuniyetle, özenle ve titizlikle yapılan bir iş olarak görülmektedir. Personellerimiz temiz ellerle, dikkatli bir şekilde hızla işimizi sonlandırırız. İşinde uzman ekibimizle su ve su kanalı ya da elektrik ile ilgili monte etme konusunda herhangi bir sorun da ustalarımız tuvalet, banyo ve mutfakta size kurulumu eksiksiz bir şekilde sunarlar.

Mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, taşıma sırasında herhangi bir kirlenmeye tozlanmaya maruz kalmaması için sterçleme yapılır. Sonra da ambalajlanır. Tüm ambalajlanma malzemelerimiz ücretsizdir. Streçleme ile yapılan bu işlem yeni adresinize taşındığınızda silmek ve ya temizlemekle vakit kaybetmenizi ve daha çok yorulmanızı istemeyiz.

Avcılar Nakliyat olarak, işimize verdiğimiz değer, müşteri memnuniyeti ile paraleldir. Biz işimizi ne kadar temiz, hızlı ve kusursuz yaparsak müşterimiz bizi o kadar çok tercih edecektir. Kayseri evden eve nakliyat tercihiniz ile ailemiz daha da genişleyecektir.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

 İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat firması olarak eşya depolama ile sadece nakliyatta değil eşya depolamada da hizmet sunmaktayız. Sizin için artık kalabalık olmaktan veya yeni bir mekanda devam edeceğiniz hayatınıza bazı eşyalarınız dert olmaktadır. Nasıl yerleştireceğim, nasıl sığacağım gibi bir yığın sorularla bocalamak zorunda değilsiniz.Depolarımız doğal afetlere karşı sigortalıdır. Eşyalarınız havalı naylon, korunaklı koliler, ipler ile silindir bir şekilde koruma altına alınır. Paketleme işlemi dikkatli, özenli ve eşyaların niteliğine göre tek tek paketleme yapılır.  Bu listedeki eşyalarını en son olarak ambalajlarla örtülür her türlü toza, kire veya haşerelere karşı korunaklı olacaktır. Listede belirlenen fiyatlar değişiklik göstermektedir. Hem şehir içi hem de şehir dışı eşyalar arasında da fiyat farkı bulunmaktadır. Kayseri evden eve nakliyatın sizlere sağladığı hizmet ile ev, ofis, fabrika, fuar, ağır makine, restorant, kafe, mağaza, atölye veya tadilat nedeniyle bir süreliğine eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilmektedir.

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat asansör taşımacılıkta da en modern asansörümüz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dar ve dik merdivenler, asansörsüz çoklu katlar artık bizim için dert ve sıkıntı olmaktan çıktı. Asansörlü taşımacılık zaman bakımından avantajlı bir hale getirdiği işimizi, merdivenlerden inip çıkmadan, sağa sola çarpmadan, ağır darbelere maruz kalmadan taşınma işleminizi sağlamaktayız. Asansör hizmetimiz ile personellerimiz temiz, sistematik olarak ve hızlı bir şekilde personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Her bakımdan kendini geliştirmiş olan Kayseri evden eve nakliyat, eşyanıza zarar vermeden, en kaliteli ambalajları kullanarak çatlama, kırılma olmadan paketleme yapılmaktadır.

Avcılar Nakliyat, teleskopik asansör sistemini kiralamak içinde iletişime geçebilirsiniz. Yani yüksek katlara kadar mermer taşımacılığı ya da PVC taşımacılığı yapmak isteyen iş sahipleri içinde doğru adrestir. Elemandan, zamandan tasarruf etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak il dışından gelen şirket sahibi ya da meslektaşlarımız iş planı yapmamız için bizi 2-3 gün önceden araması gerekmektedir. 

İstanbul Seçgin Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Depolama hizmetine başka bir şehre tayin olan ya da başka bir ülkeye taşınacak olan kişiler, şube kapatan firmalar gibi pek çok kişi ve kurum ihtiyaç duyabilmektedir.

Depolama Fiyatları 

 

(2,35 m derinlik – 2,05 m yükseklik – 1,5 m genişlik)                                                  

aylık depolama ücreti
12 ay ve üzeri depolamalar için: 240 TL + KDV
6-12 ay aralığında depolamalar için: 255 TL + KDV
1-5 ay aralığında depolamalar için: 270 TL + KDV

tek seferlik paketleme, yerleştirme ve nakliye ücreti
525 TL + KDV

İstanbulsecgin Ev Ofis Taşıma İle Depolama

Eşyaların de monte edilmesi: Ekiplerimizde bulunan sertifikalı marangozlarımız ile en iyi şekilde mobilyalarınızı söküyor ve paketliyoruz. Aynı zamanda öncesinde yapmış olduğumuz keşif sonrası bütün sökülecek ve paketlenecek ürünleriniz için profesyonel personeller gönderiyoruz.
Beyaz eşyaların sökülmesi:Beyaz eşyalarınızı sökerken bağlantılarının hasar almamasına dikkat ediyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyaların depolarda koku yapmaması için gerekli ürünler kullanıyor ve ambalajlıyoruz.
Eşyaların Paketlenmesi:Ambalaj sistemimiz en iyisidir. Eşyalarınızı ambalajlarken en iyi ürünlerle ambalajlıyor ve taşıyoruz. Taşıma esnasında oluşabilecek darbeleri önleyen ve eşyaları toz, kir ve nemden koruyan malzemelerimiz en iyisidir. En az on yıl boyunca eşyayı koruyabilecek niteliktedir.
Sözleşme:İstanbulseçgin ev Ofis Taşıma ve depolama şirketi ile müşterileri arasında eşyaların depolanma koşulları, sigorta bedeli ve ücretlendirmemeleri de barındıran geniş kapsamlı bir sözleşme yapılmaktadır. Sizin eşyalarınız bizim emanetlerimiz. Biz onları en iyi şekilde taşıyıp koruyacağımızın sözünü veriyoruz.
 

Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorular

1-Neden depo kiralama firmalarını tercih edilmelidir? Kiralanan depolar kişiler veya firmalar için kendilerine özel olarak mı tahsis edilmektedir.                                                                                                                                           

X
ARA